Січ 19

Тренінг для журналістів/ок та блогерів/ок з питань СОГІ. Вінниця

Оголошується набір на Школу Толерантності з питань СОГІ для журналістів/ок та блогерів/ок, яка пройде з 01 по 02 лютого 2020 року, в м. Вінниця. 

  • Що таке СОГІ? І чому геї не хочуть стати жінками, а лесбійки не мріють змінити стать на чоловічу?
  • Як проявляється гомофобія у повсягденному житті та у ЗМІ?
  • Яку коректну лексику треба використовувати?
  • Чи можна змінити сексуальну орієнтацію?

Захід, в першу чергу, розрахований на діючих журналістів та журналісток, блогерів та блогерок, а також студентів та студенток відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів. 

Заявки приймаються з міста Вінниця.

Під час тренінгу розглядатиметься базова інформація стосовно ЛГБТ, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності (СОГІ), стереотипи та міфи щодо ЛГБТ-спільноти, феномену гомосексуальності і трансгендерності, коректна лексика, етичні норми під час роботи.

У вас буде можливість поспілкуватися в неформальній атмосфері з «живими книгами» – представниками та представницями ЛГБТ-спільноти.

Інші деталі:

Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори забезпечують харчуванням учасників та учасниць проекту у разі присутності на всіх сесія тренінгу.

Тренінг проходитиме повних два дні. Участь в тренінгу протягом всього періоду є обов’язковою умовою.

У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).

Організаторами тренінгу виступають благодійний фонд «Гендер Зед» та  «Вінницька агенція журналістських розслідувань». 

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму: https://forms.gle/9JYbhEJJTPYvbevSA

Заявки приймаються включно до суботи, 25 січня 2020 року. 

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефоном: 0957635953 або електронною поштою: sobko.genderz@gmail.com

Січ 19

Чому я феміністка

Creative Women Space та ресурс «Гендер в деталях» продовжують серію дискусій «Феміністична кава». Мета ініціативи — обговорити питання гендерних стереотипів, нерівності та несправедливості, які існують у нашому суспільстві.

24 січня запрошуємо у дружньому колі обговорити тему «Чому я феміністка». Фасилітуватиме розмову Анна Довгопол, координаторка гендерної програми у Представництві Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні, ініціаторка і співзасновниця «Гендеру в деталях», експертка з гендерних питань, феміністка.

Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова.

Подія відбудеться у креативному просторі Creative Women Space (пров. Михайлівський, 9Б, домофон 64).

Подія у Facebook

Січ 19

Традиційна українська родина: феміністичний погляд на класичні теми

Запрошуємо на лекцію «Традиційна українська родина: феміністичний погляд на класичні теми» (на історико-етнографічних матеріалах середини ХІХ — початку ХХ ст.).

Що означало бути матір’ю/батьком більше як двісті років тому? Чи була у подружньої пари можливість свідомо відмовитися від батьківства? Чи могло подружжя хоча б регулювати вагітність? Чи була бажаною для батьків кожна народжена дитина? Хто доглядав за дітьми? Чи шанували дорослі й незалежні діти своїх уже постарілих батьків?

Спікерка — Ірина Ігнатенко — кандидатка історичних наук, доцентка кафедри етнології та краєзнавства КНУ ім. Тараса Шевченка; дослідниця народних вірувань, традицій, обрядів та народно-медичних практик українців.

Захід відбудеться за підтримки Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

Вхід вільний. Реєстрація обов’язкова.

Подія відбудеться у креативному просторі Creative Women Space (пров. Михайлівський, 9Б, домофон 64).

Подія у Facebook

Січ 19

ЗапоріжжяПрайд оголошує конкурс логотипів/айдентики

У 2020 році Запоріжжя вперше долучиться до українського прайд-руху! Метою ЗапоріжжяПрайду стане насамперед підтримка рівних прав для ЛГБТ+ людей, а також підвищення їхньої видимості у суспільстві. 

Ми прагнемо щоб ЗапоріжжяПрайд був унікальним, яскравим та привабливим, саме тому ми шукаємо дизайнерів або дизайнерок, які готові розробити логотип ЗапоріжжяПрайду та / або іншу айдентику, яку ми використовуватимемо у своїй візуальній рекламі, стікерпаках, листівках тощо. 

Ми приймаємо пропозиції до 09 лютого 2020 року і будемо щиро вдячні за кожну! Переможцю / переможниці обіцяємо символічну вдячність та, за бажання, рекламу на своїх сторінках у соціальних мережах Надсилайте свої ескізи або ставте питання: zp.pride2020@gmail.com.

Якщо ви знаєте тих, хто може розробити лого, напишіть нам!

Січ 18

Тендер для підрядника для організації та проведення навчального курсу для журналістів

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» оголошує конкурс на послуги організації та проведення навчального курсу для журналістів.

Навчальний курс для журналістів є частиною проекту “Прозорість енергетичного сектору”, який реалізується ГО“ДІКСІ ГРУП” за фінансової підтримки USAID. Однією з важливих складових проекту є посилення компетенцій журналістів у сфері енергетики та заохочення до роботи в сфері журналістських розслідувань.

Послуги організації та проведення навчального курсу покликані у співпраці з галузевими експертами ГО“ДІКСІ ГРУП” забезпечити реалізацію навчання представників засобів масової інформації підходам до розуміння і аналізу процесів у сфері енергетики, а також методології ведення журналістських розслідувань у сфері енергетики.

Опис очікуваних послуг:

-       У співпраці з галузевими експертами ГО“ДІКСІ ГРУП” розробити програму 4-6 денного курсу в Києві для 20-25 представників засобів масової інформації

-       Забезпечити участь лекторів з боку економічних журналістів та журналістів-розслідувачів

-       Забезпечити належний відбір заявок та підтримку відібраних слухачів курсу

-       Організувати належне проведення курсу відповідно до встановлених договором термінів та стандартів

-       Забезпечити моніторинг результатів, зворотній зв’язок з учасниками після проведення курсу.

Оцінка пропозицій відбуватиметься за наступними критеріями: 

●       Наявність досвіду надання послуг організації та проведення навчального курсу;

●       Загальна вартість послуг;

●       Терміни виконання очікуваних послуг.

Наявність рекомендацій буде перевагою.

Пропозиції повинні містити повну фіксовану ціну. Постачальник має гарантувати розумне збереження ціни протягом періоду надання послуг.

Повний пакет документів повинен містити скан-копії:

●        Заповненої заявки на участь в повному конкурсному відборі, яку можна знайти за посиланням: http://bit.ly/38dL88B

●        Цінової пропозиції відповідно до вищезазначених вимог (надати детальний бюджет).

Для юридичної особи прохання додати наступні скан-копії:

●        Довідку про реєстрацію платника податків;

●        Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб;

Для фізичної особи прохання додати наступні скан-копії:

●        Свідоцтва або виписки з Єдиного державного реєстру;

УВАГА!!!

Громадська організація «ДІКСІ ГРУП» є виконавцем проекту Міжнародної технічної допомоги (далі МТД), який реалізується за підтримки уряду США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

В рамках проектів МТД товари, роботи і послуги, що поставляються виконавцю проекту і оплачувані за рахунок МТД, відвантажуються (виконуються, постачаються) постачальниками такому виконавцю без нарахування ПДВ (див. п.197.11 ПКУ, Лист ДФСУ від 16.01.2016 р N 765/6 / 99-99-19-03-02-15 , Лист ГУ ДФС у м. Києві від 30.08.2016 № 19408/10/26-15-12-05-11).

Подаючи пропозицію на проведення заходу, Учасник тендеру, що є платником ПДВ, погоджується на включення в Договір типового положення про звільнення від ПДВ відповідно до Постанови КМУ від 15 лютого 2002 р. N 153 ( 153-2002- п ) «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги», вартість таких товарів, робіт і послуг звільняється від податку на додану вартість. та з урахуванням роз’яснень, що містяться у Листі ДПС України № 4526/0/71-12/12-1017 від 27 вересня 2012 р. «Щодо інформаційних довідок».

Просимо надсилати пропозиції українською мовою, ціни повинні бути представлені в гривнях без ПДВ, до 23:59 31 січня 2020 року за адресою: tender@dixigroup.org.

Контактна інформація:

Чорниш Віктор,

Провідний менеджер з постачання

Громадської організації «ДІКСІ ГРУП»

вул. Інститутська 18А, оф.3

м. Київ, 01021

Тел./Факс: (+38 044) 253 66 94

E-mail: vchornysh@dixigroup.org

Січ 18

Відкритий тендер на розробку мобільного застосунка

Запит комерційної пропозиції

Дата запиту 17.01.2020

Тема: Запит на цінову пропозицію на розробку мобільного застосунку «Smart City»

ГО «Центр громадянських Ініціатив Донбас» в рамках грантового проекту ««Мобільний застосунок Smart City – забезпечення обізнаності жителів міст Слов’янськ, Дружківка, Вугледар, Торецьк про процеси, які відбуваються на території їх адміністративних одиниць для надання громадянам інструментів впливу на розвиток громади»», що реалізується за підтримки ПРООН, оголошує відкритий тендер та розробку мобільного застосунка.

Під розробкою мобільного застосунку ми розуміємо:
створення технічної архітектури застосунку та його дизайну, створення вебпортала керування даними (бекенд) та відповідного API, тестування роботи застосунку та вебпортала, усунення виявлених функціональних помилок, а також технічна підтримка та інші завдання, які передбачені Специфікацією, що додається.

Мобільний застосунок «Smart City» має працювати на платформах: iOS (починаючи з 8.0 та вище), Android (починаючи з версій 5.0 та вище) та передбачати можливість його завантаження за посиланням QR-коду. Зміст його екранів є результатом синхронізації з вебпорталом керування даними (бекендом) через відповідний API. Умовно-схематичне зображення функціональних призначень екранів (розділів) мобільного застосунку наведено в додатку 1.

Режими роботи мобільного застосунку: онлайн и офлайн.

Етапи розробки мобільного застосунку:
1. Підготовка Технічного плану розробки.
2. Розробка архітектури мобільного застосунку та його дизайну.
(в тому числі, графічні елементи, що використовуються у мобільному застосунку, із високою роздільною здатністю – для використання в інформаційних та рекламних матеріалах).
3. Розробка вебпортала керування даними, API та його дизайну.
4. Тестування застосунку та вебпортала.
5. Запуск мобільного застосунку в режимі робочої експлуатації.
6. Технічна підтримка застосунку протягом 12 місяців з моменту запуску.

Місто надання Послуги:
Донецька область

Оплата:
безготівковий розрахунок, відстрочка початкового платежу – 50 % на 2 місяці, подальша оплата -50% по факту закінчення робіт.

Валютою тендерної пропозиції є гривня. Ціна розраховується відповідно до вимог чинного законодавства України, а також включає усі витрати, податки і збори, що сплачуються або мають бути сплачені. Про це необхідно надати довідку в довільній формі.

Термін реалізації Послуги: до 01.07.2020 року;
– створення Технічного плану до 15.02.2020 року;
– виконання основних робіт до 01.06.2020 року;
– технічна підтримка до 01.07.2021 року.

Надавач Послуг обов’язково має бути зареєстрований юридичною особою (усіх форм власності, окрім Фізичних осіб – підприємців) та забезпечити фахівців в достатній кількості, необхідній для виконання завдань Проекту.
Учасник тендеру надає організатору наступні документи:
1. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
2. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
3. Тендерна пропозиція, заповнена за зразком (додається);
4. Копія сторінок статуту – перша, сторінки про вповноваження директора;
5. Довідка або витяг про реєстрацію в державних органах статистики;
6. Наказ про призначення директора;
7. Довідка з банку про відкриття рахунка;
8. Оригінал Рахунка-фактури;
9. Зразок договору;

Під час проведення процедур закупівель усі документи, що готуються замовником, викладаються українською мовою, а також за рішенням замовника одночасно всі документи можуть мати автентичний переклад на іншу мову. Визначальним є текст, викладений українською мовою.

Усі постачальники, які працюють с ГО “ЦеГрін Донбас” повинні дотримуватись високих етичних стандартів, поважати та дотримуватись основних прав людини, не використовувати дитячий труд. ГО “ЦеГрін Донбас” залишає за собою право відхилити пропозиції постачальників, які не дотримуються цих стандартів.

Пропозиції приймаються за наступною Формою цінової пропозиції Постачальника (див.Специфікація).

Просимо вказати цінову пропозицію виходячи з вищенаведеного запиту по обсягу. Цінова пропозиція повинна бути актуальною не менше 30 днів. Остаточні ціни будуть зафіксовані у договорі з Постачальником послуг , які діятимуть протягом всього строку реалізації проекту і не можуть бути змінені.

Пропозиції у вигляді заповненої Форми цінової пропозиції Постачальника надсилайте на електронну адресу сegrindonbas@gmail.com. З заявкою необхідно направити копії реєстраційних документів, також супровідний лист зі стислою інформацією про діяльність Постачальника (досвід надання послуг та інші переваги), посилання на аналогічні втілені проекти (що стосуються мобільних застосунків, резюме членів команди (які будуть задіяні в Проекті).

Пропозиції приймаються до 12:00 год. за Київським часом 02.02.2020.

Для відбору Постачальників послуг ГО «ЦеГрін Донбас» буде використовувати наступну шкалу критеріїв для оцінки пропозиції:
– Ціна: 40 балів
– Строки виконання: 30 балів
– Досвід виконавця: 30 балів
Досвід визначається з таких показників.
15 балів – досвід роботи виконавця;
15 балів – досвід роботи членів команди.

Під досвідом виконавця ми розуміємо: тривалість роботи організації, кількість реалізованих Проектів, а також приклад аналогічно втілених Проектів (що стосуються мобільних застосунків).

Під досвідом членів команди ми розуміємо: досвід та тривалість роботи всіх членів команди та кожного окремо, кваліфікацію та професійні навички. Тому просимо надати резюме усіх членів команди, які планують приймати участь в реалізації даного Проекта.

Істотні критерії (умови) відбору тендерних пропозицій:
1. Відповідність учасника кваліфікаційним вимогам тендерного оголошення;
2. Відповідність поданих документів умовам тендерного оголошення
3. Якість опису товару та відповідність очікуванням організатора
4. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання товарів/послуг
Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою сegrindonbas@gmail.com до 01.02.2020 року.
До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуг/робіт.

Тендерні документи повинні бути складені українською мовою, підписані уповноваженою особою учасника та засвідчені печатко, та у відсканованому (електронному вигляді, у форматі PDF) надіслані учасником організатору тендеру до 02.02.2020 року на електронну адресу сegrindonbas@gmail.com із зазначенням у темі ел. листа “Відкритий тендер: розробка Мобільного застосунка “Smart City”, а також у письмовій формі за адресою: м. Слов’янськ, вул. Василівська, б.16, кв. 50 (з повідомленням) у строк до 02.02. 2020 року. Всі тендерні пропозиції, отримані організатором після кінцевого терміну їх подання, а саме після 12:00 години 02.02.2020 року, розгляду не підлягатимуть.

Визначення переможця тендеру, відбудеться організатором тендеру після фінансової та технічної оцінки запропонованих тендерних пропозицій згідно істотних критеріїв (умов) відбору, які зазначені у даному тендерному оголошенні, але не пізніше 09.02.2020 р.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Контактні особи: Алтуніна Ольга Миколаївна 0507620203
Сизов Максим Анатолійович 0958497690

Січ 18

БУРчик в Харкові

Поки всі ми очікуємо снігу можемо зайнятись гарною справою — допомогти військовому шпиталю Харкова.

25-26 січня БУРчик* проводитиме внутрішні ремонтні роботи: погрунтуємо, пошпаклюємо та пофарбуємо коридор.

А що крім ремонту?

знайомство та міні тімбілдінг учасників
спільна вечеря-концерт, тому якщо вмієш грати на гітарі чи на піаніно, просимо тебе зіграти щось для нас.

Здивуєшся, але зробити легкий ремонт може кожен – гнучкість в часі, гарну компанію, позитивні враження та нових друзів гарантуємо.

Все що потрібно зробити – зголоситись, заповнивши анкету:
https://forms.gle/KTQ4A9pUe51u4jiN7

Якщо хочеш уточнити час роботи чи відпочинку, складно це чи ні, що конкретно треба робити та решту деталей, звертайся до @liudmila.nikitina: 0934063676

Пам’ятай, що частину дня ми працюємо, іншу – продуктивно відпочиваємо.

Чекаємо на тебе: 25-26 січня (СБ та НД)
Харків, район м. Наукова

*БУРчик – короткотривалі акції взаємодопомоги і добросусідства від програми Будуємо Україну Разом.

Січ 18

SMM-менеджер

Якщо ти вмієш писати тексти, що викликають емоції, з оптимізмом ставишся до нових викликів та прагнеш робити світ кращим — ми шукаємо саме тебе.

Ми довіримо тобі:
— створення контенту та написання текстів
— ведення сторінок організації в соціальних мережах
— створення медіа-планів та супровід проєктів
— розробку та втілення тематичних медіа-проєктів
 — підготовку інтерв’ю з відомими волонтерами
— відрядження в різні куточки України

А також:
— навчання та зворотній зв’язок від ментора з комунікацій
— роботу в організації, місія якої — розвиток культури волонтерства в Україні
— корпоративні жарти, бананові чипси та безлімітну каву в офісі

Ідеально, якщо ти вже маєш досвід у комунікаціях. Якщо ні — не переймайся. Основна навичка, на яку ми звертаємо увагу — твоє вміння створювати тексти, які викликають емоції. Всьому іншому навчимо.

Працюємо у затишному офісі в центрі Одеси; графік роботи гнучкий.

Розмір гонорару обговоримо під час співбесіди.

Цікаво спробувати себе? Виконуй тестове завдання за посиланням та отримуй запрошення на зустріч: http://bit.ly/SMM2UVS

Січ 18

Висновок Верховного Суду щодо звернень громадських організацій

17 січня 2020 року Верховний Суд, на прохання Голови громадської організації «Українська Демократія» Марка Скакуна, розмістив на своєму офіційному сайті (http://bit.ly/366R81I ) постанову від 31 жовтня 2019 року у справі № 813/1960/18 (http://bit.ly/30xrd1N ). Ця Постанова містить обов’язкові для застосування всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими чи службовими особами висновки Верховного Суду стосовно звернень громадських організацій та їх керівників (ч.5 ст.13 Закону України «Про судоустрій і статус суддів» ).

Суть справи

           Міський Голова м. Городок Львівської області надав формальну відповідь-відписку на звернення Голови ГО «Розвиток Городоччини» (без будь-яких висновків за доводами автора), вважаючи, що на звернення громадських організацій та їх керівників не поширюється дія Закону України «Про звернення громадян», зокрема статей 15 та 19 Закону, а ними, в свою чергу, не встановлено жодних конкретних вимог до оформлення відповіді на звернення.

Висновки Верховного Суду

  1. Дія Закону України «Про звернення громадян» поширюється на звернення громадських організацій та їх керівників (пункти 36 та 40), враховуючи що:

1.1. «Конституція України наділяє всіх правом на звернення»;

1.2. громадська організація є об’єднанням фізичних осіб, «діє від імені та в інтересах своїх членів (зокрема, громадян України)»;

1.3. «відсутність у чинному законодавстві нормативно-правового акту, який би регулював питання щодо розгляду звернень громадських організацій»;

1.4. стаття 12 Закону, яка визначає його дію, «не містить обмежень щодо поширення дії цього закону на звернення громадських організацій та їх керівників».

  1. Статтями 15 та 19 Закону встановлено конкретні вимоги до оформлення відповіді на звернення (пункти 33,34,35), зокрема, відповідь повинна містити:

2.1. результати перевірки викладених в зверненні фактів (відомостей);

2.2. рішення щодо порушених в зверненні питань;

2.3. належну оцінку всім твердженням та проханням автора;

2.4. підпис керівника органу або особи, яка виконує його обов`язки.

Похідні висновки з цієї Постанови

  1. Громадські організації та їх керівники мають також права заявників, визначені ст.18 Закону, що випливає з визнання Верховним Судом дії всього Закону на такі відносини та не суперечить праву громадської організації «здійснювати інші права, не заборонені законом». Зокрема, серед таких прав:

1.1. особисто викласти аргументи особі, що перевіряла заяву чи скаргу, та брати участь у перевірці поданої скарги чи заяви;

1.2. знайомитися з матеріалами перевірки;

1.3. бути присутнім при розгляді заяви чи скарги.

          2. Висновок Верховного Суду був безвідносний до наявності чи відсутності статусу юридичної особи, чим полюбляють маніпулювати органи державної влади, отже дія Закону поширюється на громадську організацію як зі статусом так і без.

ВС_Для_СВП

Значення для громадських організацій

  1. Юридична невизначеність порядку подання та розгляду звернень громадських організацій створювала багато конфліктних ситуацій, наприклад:

1.1. прохання про реалізацію прав, визначених статтею 18 Закону, могло кваліфікуватись деякими органами (наприклад Поліцією) як «втручання в діяльність органів державної влади»;

1.2. деякі органи надавали відповідь-інформацію, вважаючи, що звернення громадських організацій регулюється Законом України «Про інформацію», воно є нічим іншим як способом збирання інформації, відповідно органи не зобов’язані перевіряти викладені факти та приймати рішення;

1.3. неоднакове застосування норм права до звернень громадських організацій створювало різні прямо протилежні практики, що заплутувало громадськість: наприклад, від зразкового Міноборони, де до звернень ГО відносяться як до звернень громадян і навіть відокремлюють їх в діловодстві, до протилежного Мінсоцполітики – для якого звернення ГО не мають нічого спільного з громадянами;

1.4. відсутність на офіційних веб-сайтах органів державної влади будь-якої інформації щодо порядку подання та розгляду звернень громадських організацій перешкоджала їх поданню.

Впровадження цих висновків у життя

Не зважаючи на обов’язковість цих висновків для суб’єктів владних повноважень, вони не будуть застосовуватись без належного інформування. З цією метою, громадська організація «Українська Демократія» здійснила розсилку через СЕВ ОВВ відповідної інформації на Кабінет Міністрів України, міністерства, інші ЦОВВ та ОДА з проханням поширити цю інформацію серед підпорядкованих органів та вжити заходів щодо застосування цих висновків.

Місцеві громадські організації, які зацікавлені в належному розгляді їх звернень, можуть використовувати цей лист як шаблон (http://bit.ly/2u8a82D ), оформляючи його на своєму бланку та вставляючи своїх адресатів, та поширити відповідну інформацію серед органів місцевого самоврядування.

 

 

Січ 18

Закупівля навушників

Міжнародна організація РАТН, організатор тендеру, впроваджує в Україні Проект “Виклик туберкульозу” (Сhallenge TB) за кошти Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) з метою покращення ефективності лікування хворих на мультирезистентний туберкульоз (МР ТБ), зниження показників смертності та відривів від лікування шляхом удосконалення системи виявлення та діагностики випадків МР ТБ, розширення доступу до якісних послуг з лікування та профілактики.

В рамках Проекту передбачається закупівля 120 навушників за безготівковим розрахунком. РАТН переоголошує відкритий конкурс на відбір компанії, яка постачатиме техніку, вказану у технічному завданні, і цим запрошує Вас надати цінові пропозиції. Докладніший опис приводиться в технічному завданні, що додається.

Пропозиція у встановленому форматі, а також додаткова інформація мають надсилатися на електронну адресу vkochanov@path.org в електронному вигляді, або у паперовому вигляді за такою адресою:

PATH
вул. Шота Руставелі, 25 Б, 01033 м. Київ, Україна
До уваги: Володимира Кочанова 
тел.:+38044 496 26 28, факс:+38044 496 26 27
електронна адреса для довідок: vkochanov@path.org

Кінцевим терміном для отримання пропозицій Організатором встановлюється: 22 січня 2020 р., 14:00 за місцевим часом. Пропозиції, які надійдуть пізніше зазначеного терміну, не розглядатимуться.

Більш детальна інформація в цьому файлі: RFQ_headphones