Жов 21

Тендери на проведення аналізу системи управління місцевою громадою

Мережа захисту національних інтересів «АНТС» в рамках проєкту «Мультирівневий діалог щодо ефективного місцевого самоуправління» за підтримки Національного Демократичного Інституту запрошує взяти участь у тендерах:
 
1. Тендер на проведення комплексного багатофакторного аналізу системи управління місцевою громадою та виявлення конфліктів інтересів (включаючи корупційні ризики) щодо розпорядження майном та коштами місцевих громад.
Термін подачі тендерних пропозицій: неділя, 31 жовтня 2021.
 
2. Тендер на проведення аналізу інструментів, що забезпечують прозорість фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств та ефективності використання ними майна та коштів місцевих територіальних громад.
Термін подачі тендерних пропозицій: неділя, 31 жовтня 2021.
 
3. Тендер на проведення комплексного багатофакторного аналізу системи управління комунальним підприємством, ефективності його фінансово-господарської діяльності та виявлення конфліктів інтересів щодо розпорядження майном та коштами місцевої територіальної громади
Термін подачі тендерних пропозицій: неділя, 31 жовтня 2021.
 
4. Тендер на проведення комплексного багатофакторного аналізу практик місцевого самоврядування в частині ефективності процедур управління та контролю за діяльністю комунальних підприємств.
Термін подачі тендерних пропозицій: неділя, 31 жовтня 2021
 
5. Тендер на проведення комплексного багатофакторного аналізу системи управління місцевими бюджетами, публічних закупівель, оцінки їх прозорості та ідентифікації конфліктів інтересів (включаючи корупційні ризики) в 3-х місцевих територіальних громадах.
Термін подачі тендерних пропозицій: неділя, 31 жовтня 2021
 
Деталі за посиланнямТендерні пропозиції прохання відправляти на електронну адресу ants.ngo@gmail.com
 
 
Жов 21

Віртуальна виставка вищої освіти в США

EducationUSA запрошує на безкоштовну онлайн-виставку вищої освіти в США!

Вперше за всю історію на нашій виставці будуть присутні 100 американських університетів та коледжів. Ви особисто поспілкуєтесь з їх представниками та дізнаєтесь, як вступити до закладу Вашої мрії!

Також, це унікальна нагода відвідати різноманітні вебінари та дізнатися у радників EducationUSA про свої перші кроки до вищої освіти у США. Школярі, їх батьки, бакалаври, магістри, викладачі та аспіранти – кожен знайде корисну інформацію для себе.

Виставка відбудеться онлайн, 6 листопада з 11:00 до 17:00 за підтримки Посольства США в Україні.

Реєстрація за посиланням: https://educationusa.events/november6

Жов 21

Тендер на закупівлю розумних зупинок громадського транспорту

Проект «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG-East) – це програма Агентства США  міжнародного розвитку (USAID), що реалізовується в Україні компанією Кімонікс Інтернешнл Інк.. Метою Проекту DG-East є  зміцнення зв’язків і довіри між громадянами та їх урядом у Східній Україні, а також ефективне сприяння громадській свідомості, соціальному підприємництву, залученню громадян та вигодам широкої інтеграції в євроатлантичну спільноту. 

У рамках програмної діяльності, необхідно здійснити закупівлю розумних зупинок громадського транспорту для Слов’янської та Сєвєродонецької міських рад.

Деталі конкурсу та форми для заповнення знаходяться у додатку: RFQ SEV-055-D-1_Bus Stops

Прохання надсилати Ваші питання та пропозицію на електронну адресу udgetender@ukrainedg-east.com, зазначивши в темі листа номер RFQ № SEV-055-D-1 та вказавши назву Вашої організації в самому листі. Питання стосовно технічних або адміністративних вимог цього RFQ можна надсилати до 18:00 за Київським часом 29 жовтня 2021 року. 

Кінцевий термін подання пропозицій 05 листопада, 2021, 18:00 за київським часом.

Жов 21

Фахівець з координації надання послуг профілактики та догляду і підтримки

Державна установа

«Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» оголошує конкурс на посаду

Фахівця з координації надання послуг профілактики та догляду і підтримки

в рамках програми Глобального фонду прискорення прогресу у зменшенні тягаря туберкульозу та ВІЛ-інфекції в України

Назва позиції: Фахівець з координації надання послуг профілактики та догляду і підтримки

Загальна інформація 

Головним завданнями Державної установи «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» (далі – Центр) є діяльність у сфері громадського здоров’я. Центр виконує лікувально-профілактичні, науково-практичні та організаційно-методичні функції у сфері охорони здоров’я з метою забезпечення якості лікування хворих на cоціально-небезпечні захворювання, зокрема ВІЛ/СНІД, туберкульоз, наркозалежність, вірусні гепатити тощо, попередження захворювань в контексті розбудови системи громадського здоров’я. Центр приймає участь в розробці регуляторної політики  і взаємодіє з іншими міністерствами, науково-дослідними установами, міжнародними установами та громадськими організаціями, що працюють в сфері громадського здоров’я та протидії соціально небезпечним захворюванням.

Завдання: 

 • Залученість на всіх етапах підготовки та проведення закупівлі послуг з профілактики та догляду і підтримки через систему Прозорро;
 • Участь у супервізії роботи надавачів послуг з профілактики та догляду і підтримки (організаційний супровід, прийом звітності та аналіз напрацювань, стратегічне планування тощо);
 • Здійснення моніторингових візитів з метою верифікації даних та надання технічної допомоги організаціям, що надають послуги профілактики та догляду і підтримки.
 • Забезпечення контролю за виконанням та відповідністю умовам договорів в межах реалізації програм;
 • Координація заходів з інституалізації надання послуг з профілактики, догляду та підтримки у зв’язку з ВІЛ, як послуг громадського здоров’я на національному та регіональному рівні;
 • Комунікація із партнерськими організаціями, залученими до реалізації Плану переходу.
 • Участь у аналізі чинного законодавства (бюджетної, соціальної та медичної сфери, місцевого самоврядування тощо) у контексті регулювання надання профілактичних послуг та послуг з догляду та підтримки пацієнтам з ВІЛ.
 • Співпраця з іншими співробітниками Центру, з метою об’єднання зусиль для досягнення поставлених цілей.
 • Участь у підготовці звітів та публічних виступів за результатами реалізації діяльності;
 • Звітування та забезпечення якості даних за встановленими формами в рамках впровадження діяльності.

Вимоги до професійної компетентності:

 1. Прихильність до протидії ВІЛ/СНІДу.
 2. Досвід роботи на аналогічній посаді та/або у сфері ВІЛ/СНІД, громадського здоров’я.
 3. Відповідна вища освіта (громадське здоров’я, соціальні робота, медицина та ін.)
 4. Відмінний рівень роботи з комп’ютером, знання MS Word, MS Excel, MS PowerPoint.
 5. Досвід роботи з електронними системами обліку клієнтів Case++, Syrex, МІС ВІЛ буде перевагою.
 6. Готовність до відряджень по Україні.

Особисті якості та навички: особа, яка обіймає цю посаду, має бути дисциплінованою; організованою; здатною працювати самостійно на результат в умовах напруженого графіку; уважною до деталей.

Резюме мають бути надіслані електронною поштою на електронну адресу: vacancies@phc.org.ua. В темі листа, будь ласка, зазначте: «355 – 2021 Фахівець з координації надання послуг профілактики та догляду і підтримки».

Термін подання документів – до 05 листопада 2021 року, реєстрація документів завершується о 18:00.

За результатами відбору резюме кандидати будуть запрошені до участі у співбесіді. У зв’язку з великою кількістю заявок, ми будемо контактувати лише з кандидатами, запрошеними на співбесіду. Умови завдання та контракту можуть бути докладніше обговорені під час співбесіди.

Державна установа «Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України» залишає за собою право повторно розмістити оголошення про вакансію, скасувати конкурс на заміщення вакансії, запропонувати посаду зі зміненими обов’язками чи іншою тривалістю контракту.

 

Жов 21

Стріт-арт у деталях: чому це мистецтво?

Сучасне мистецтво часто не визнають, бо просто не розуміють. У випадку з вуличним ще й тому, що воно балансує на межі дозволеного, а іноді зовсім її перетинає. Багатьом графіті на стінах міських будівель чи в підземних переходах здаються вандалізмом і хуліганством. Це правда якщо говорити про безглузді написи на парканах. Але ми сьогодні не про це. Мова йтиме саме про вуличне мистецтво, його види, як воно виникло, що собою представляє, а також про відомих вуличних художників та їхні роботи.

 Не графіті єдиними

Існує хибна думка, що єдиним проявом стріт-арту є графіті – покриття поверхонь малюнками та стилізованими написами. Хоча це лише одна з його форм вираження, а віднести до цього напряму мистецтва можна практично будь-який жанр образотворчого мистецтва в урбаністичному стилі: настінні малюнки, зображення у громадських місцях на різних об’єктах, вуличні інсталяції, мурали, стікери, постери та ін.

9FDC83C2-F592-4B9B-AC27-6B4D8EF923AC

Чи можна сказати, що всі, хто втілює свою творчість у вуличному просторі, є представниками стріт-арту? Часом до нього відносять приналежних скоріше до категорії “паблік-арт”: вуличних музикантів, поетів, танцюристів тощо. Відмінність полягає у двох ключових ознаках: наявність фінансової вигоди та узгодженість дій митців з місцевою владою, адміністрацією, власником галереї тощо.

Художники стріт-арту створюють роботи за власною ініціативою, спонтанно, емоційно. Багато є провокативними і сприймаються як вандалізм, оскільки розміщені без дозволу. Це в свою чергу часто тягне за собою адміністративну відповідальність та санкції, тому анонімність автора інтервенції — звична справа. Проте варто зазначити, що сьогодні спостерігається деяка трансформація стріт-арту в паблік-арт.

 “Коли жартома змінив світ” або коротка історія стріт-арту

За часів Другої світової війни в американському місті Детройт жив собі чолов’яга на ім’я Кілрой. Він сумлінно працював на заводі, що виготовляв зброю. А ще дуже полюбляв залишати на ящиках, в які складали виготовлені для фронту боєприпаси, напис “Kilroy was here” (“Тут був Кілрой”). Він дуже сподобався американським солдатам, які доповнили його простеньким малюнком і поширювали всюди, де опинялися. Так фраза стала вірусною і почала подорожувати найнесподіванішими місцями, а “мистецтво” Кілроя, який навряд це очікував, стало відправною точкою у зародженні руху вуличних художників.

8C73B14C-5819-49ED-9782-149C03999F96

Звісно, це лише версія чи навіть легенда. Насправді ж вуличне мистецтво супроводжує людство всю його історію від появи перших наскельних малюнків. Але так заглиблюватися не має сенсу, адже таким, яким ми його знаємо, стріт-арт став у часи свого розквіту в 1960-ті – 1970-ті роки саме у США. Це недивно, адже це — одна з найурбанізованіших країн світу. А, наприклад, місто Філадельфія і сьогодні залишається історичним центром графіті-культури.

У 1970-х роках вуличне мистецтво охоплює Нью Йорк. Спочатку його було важко так назвати і воно було популярне серед молоді малозабезпечених груп населення. Графіті використовували і кримінальні угрупування, відмічаючи таким чином свою територію. Першим своєрідну естафету появи настінних малюнків і написів прийняв манхеттенський квартал Washington Heights. Приблизно тоді ж придумано “теґінг”, а ще виникла традиція залишати номер вулиці поряд з нікнеймом. З часом серед райтерів (творців графіті) виникло суперництво за визнання кращим. Почали з’являтися нові складні стилі виконання й коди. Так графіті пройшло немалий шлях розвитку до моменту, коли з актів вандалізму воно перетворилося на справжнє мистецтво.

 Розбираємося у теорії

Ніхто не забороняє вуличним художникам шукати свій новий власний стиль або змішувати вже наявні між собою. Якщо аналізувати саме мистецтво графіті, то можна побачити досить різноманітний спектр видів, стилів і технік його виконання. Розглянемо деякі з них:

Writing передбачає нанесення графіті без прив’язки до певного стилю.
Tagging — підпис художника, його нікнейм.
Bombing — швидке нанесення малюнка, часто ще й в екстремальних умовах.
Bubble-letter — для виконання таких малюнків використовують великі літери та форми, схожі на бульбашки.
Character — зображення різноманітних персонажів у стилі конкретного автора.
Throw-up — нью-йоркський стиль, якому характерні прості форми та використання двох кольорів.
Wild Style — нанесення складних малюнків, що вимагає високого рівня майстерності художника.
3-D Style — мабуть найбільш вражаючі і зрозумілі для пересічного глядача об’ємні зображення, а також оптичні ілюзії.

B48041BF-48C4-41D7-8C66-DDD394C6D2D5

Мистецтво з ризиками

Очевидно, що реалізовувати свою творчість вуличним художникам не завжди вдається без наслідків. Не дивлячись на те, що інтерес до вуличного мистецтва в суспільстві зростає і знаходить більше розуміння, санкції стосовно художників також подекуди посилюються. У багатьох країнах законом передбачаються немалі штрафи за псування міського майна. Тому часто райтери вдаються до хитрощів: маскують свою діяльність під ремонтні роботи, зйомки кінофільмів, малюють у покинутих будівлях тощо. Хоча трапляються сміливці, які зважуються творити прямо посеред людних місць. У таких випадках працювати треба дуже швидко, інакше екстремали ризикують опинитися у відділку поліції.

Вандали чи борці за свободу мистецтва?

У багатьох виникає питання: навіщо це робити? Чому вуличні художники не можуть реалізовувати свою творчість у більш законний спосіб? У чому взагалі вони бачать її сенс?

Автори та їхні прихильники пояснюють свою позицію прагненням зробити мистецтво більш доступним для кожного, аргументуючи, що більшість людей не мають можливості навіть побачити свою культурну спадщину, сховану в музеях, галереях та приватних колекціях. На їхню думку, в питанні доступності мистецтво має бути поза загальноприйнятих понять про приватну власність.

C3A489E7-2B12-4D06-8156-32D408E0FF78

Важливо пам’ятати, що у своїх творах вуличні художники часто порушують теми, які потребують негайного вирішення або ж уваги. А що краще привертає увагу, ніж провокація? Дискримінація, політика, екологія, стосунки — все, що турбує суспільство, знаходить своє вираження у мистецтві вуличних художників. Тому цінність їхніх робіт є беззаперечною.

Визнання можливе

Яким би суперечливим не здавалося вуличне мистецтво, є художники, які змогли здобути світове визнання. Наведемо деякі приклади:

Banksy. Багато творів цього митця набули навіть офіційного охоронного статусу. Він взагалі вважається “золотим стандартом” сучасного вуличного мистецтва, а ще більшої інтриги надає його анонімність. Досі ніхто не знає, хто це. Відомо, що Banksy родом з Бристоля, зате його малюнки популярні у всьому світі.

7DC8E290-EF96-4FBF-91A3-7D0FD64A7334

Vhils — португальський художник Олександр Фату. Особливістю його творів є використання електричної дрелі. А ще він співпрацював з відомим гуртом ”U2”.

4BE40037-270C-4B40-BE0D-D73441D25346

Above – художник Tavar Zawacki, який починав свою творчість у США, але згодом переїхав до Берліну. Висвітлює теми несправедливості сучасної системи, бідність та ін.

Післямова

Як вже зазначалося, стріт-арт все більше визнається художньою спільнотою й суспільством. Доказом цього його поступовий перехід з вулиці у художні галереї. Проте це не означає, що інтервенції вуличних художників перестануть з’являтися у відкритих міських просторах. Адже для багатьох з них вуличне мистецтво символізує свободу, що не можуть обмежити ні влада, ні гроші.

Найближчим часом і в Чернігові побільшає позитивних прикладів вуличного мистецтва. Зараз у місті триває реалізація проєкту “Простір DIY”, що передбачає наповнення кампуса Національного університету “Чернігівська політехніка” елементами тактичного урбанізму та саме стріт-арту. Ця територія пропонує чимало простору для втілення ідей учасників проєкту, серед яких є художники, майбутні архітектори й урбаністи.

Проєкт «Простір DIY» реалізується ГО “Еко Місто Чернігів” у партнерстві з НУ “Чернігівська політехніка” – офіційна сторінка за підтримки Українського культурного фонду.

#простірDIY
#запідтримкиУКФ

Жов 21

Конкурс для журналістів “Розслідувальна журналістика для енергетичної безпеки”

Аналітичний центр World Experience for Georgia (WEG) у партнерстві з DiXi Group оголошують конкурс для журналістів у рамках проєкту «Розслідувальна журналістика для енергетичної безпеки» (фінансується Black Sea Trust for Regional Cooperation, проєктом German Marshall Fund). Запрошуємо надсилати свої статті, радіо- або телепередачі (далі – конкурсний матеріал) журналістів-розслідувачів або журналістів, які зацікавлені чи вже працюють над питаннями енергетичної безпеки Грузії, Молдови та України. Конкурсні матеріали мають охоплювати два тематичні блоки – енергетика та окуповані території.

Мета конкурсу – заохотити журналістів моніторити енергетичний сектор та підвищити обізнаність щодо найважливіших проблем енергетичної галузі на окупованих територіях.

Критерії для участі

 • У конкурсі можуть брати участь журналісти з Грузії, Молдови чи України, які публікують свої матеріали в онлайн- чи друкованих ЗМІ, а також на радіо чи телевізійних платформах.
 • Учасники повинні мати опублікованими в ЗМІ хоча б три інші статті/медіапродукти.
 • Командні заявки допускаються, однак члени команди не можуть подавати індивідуальні заявки.

Вимоги до конкурсного матеріалу

 • Тема статті має бути пов’язана з енергетичними питаннями на окупованих територіях та їх впливом на національну енергетичну безпеку.
 • Конкурсний матеріал має бути опублікований/трансльований у авторитетних ЗМІ.
 • Конкурсний матеріал має бути опублікований українською або англійською мовами.
 • Для кращого розуміння викликів енергетичної безпеки ми радимо конкурсантам взяти участь в онлайн-тренінгу від організаторів.

Експерти WEG готові надати консультаційну допомогу учасникам конкурсу під час підготовки конкурсного матеріалу.

Тренінг

Для того щоб підтримати журналістів в підготовці конкурсного матеріалу, буде організовано онлайн-тренінг (деталі будуть вже незабаром).

На тренінгу буде можливість більше дізнатися про:

 • Виклики енергетичної безпеки;
 • Проблеми енергетики, що пов’язані з окупованими територіями;
 • Де шукати та як використовувати дані для написання якісних розслідуваних матеріалів.

Приз

За результатами конкурсу буде обрано по 3 переможні матеріали з кожної країни (України, Грузії та Молдови), автори яких отримають по 1000 євро з призового фонду.

Важливо! Журі має право вирішити не нагороджувати усіх 3-ох авторів/авторські колективи у разі надто малої кількості поданих заявок.

Критерії оцінки конкурсних матеріалів

Експерти оцінюватимуть заявки на основі наступних критеріїв:

Записати

Подання конкурсного матеріалу

Журналістів, зацікавлених у навчанні, просимо заповнити форму.

Учасникам конкурсу необхідно надіслати конкурсний матеріал (посилання на опублікований продукт), посилання на раніше опубліковані статті чи інші медіаматеріали (принаймні три) та контактну інформацію на електронну пошту: weg.contest@gmail.com

Усі роботи необхідно надіслати на розгляд до 17:00 25 грудня 2021 року.

Конкурсні матеріали мають бути опубліковані/трансльовані/розміщені між 15 жовтня та 25 грудня 2021 року.

Церемонія нагородження переможців відбудеться до 15 січня.

За додатковою інформацією звертайтесь за адресою: weg.contest@gmail.com

 

Жов 21

Конкурс на послугу розробки онлайн гри

Ми, Благодійна організація «Благодійний фонд «Стабілізейшен суппорт сервісез», працюємо для встановлення верховенства права, зміцнення соціальної згуртованості, утвердження поваги до прав людини та створення рівних можливостей для їх реалізації.

В рамках проекту ми шукаємо компанію, яка зможе втілити нашу ідею в життя.

Ми створили проєкт, який точно зацікавить тебе. Це проєкт 2В=(Бути рівними), який використовує сучасне мистецтво відеоігор, як інструмент для розширення можливостей та сприяння рівності жінок, чоловіків, небінарних осіб та ЛГБТК+ людей. 

Детальніше про проєкт за посиланням:

https://sss-ua.org/2b-buty-rivnymy/

https://www.mad.group/game

Обов’язки:

 • Зустріч з командою та дизайнером для обговорення ігрових концепцій.
 • Залученість до розробки загальної концепцію гри та ігрових механізмів.
 • Створення сценаріїв гри та розкадровки.
 • Перетворення дизайнерських ідей у функціональний ігровий код.
 • Кодування базового двигуна гри.
 • Розробка у дизайні аудіо та анімації.
 • Анімація персонажів та створення рівнів.
 • Розробка етапів гри та контрольних пунктів.
 • Усунення несправностей коду та виправлення помилок.
 • Створення специфікацій гри та розробка пакетів розширень.

Вимоги:

 • Досвід роботи з ігровим дизайном повного циклу.
 • Володіє мовами програмування, включаючи C ++, Java та C.
 • Досвід створення бібліотек та API.
 • Знання останніх ігрових тенденцій.
 • Сильні художні та технічні навички.
 • Вміння вирішувати складні проблеми програмного забезпечення та кодування.

Якщо вас зацікавила пропозиція, для участі в конкурсі надішліть резюме та портфоліо з темою листа “Послуга розробки онлайн гри” на електронну адресу: kmorhun@stabilizationsupportservices.org.

 

Жов 21

Шульгинська територіальна громада готова приєднатися до руху самоорганізації

В Шульгинській територіальній громаді відбулася перша інформаційна сесія в рамках нового проєкту «Дієва демократія на рівні територіальних громад Луганщини».  Під час зустрічі експерти ГО «Громадська ініціатива Луганщини» презентували рівні та сучасні форми участі та самоорганізації населення та інститутів громадянського суспільства в процесі вирішення місцевого розвитку.

 Особливим аспектом спроможності будь-якої громади в складному регіоні є необхідність належного представництва інтересів мешканців всіх населених пунктів, в тому числі на території проживання яких після об’єднання не розташовані органи місцевого самоврядування. Державна та регіональна політика в цій частині зараз сконцентрована лише на розбудові інституту старост, позиціонуючи його як єдиний спосіб комунікації.  Але згідно чинного законодавства старости не обираються мешканцями та підзвітні лише місцевої  раді та підконтрольні голові ТГ.    

Що робити? Створювати органи самоорганізації населення та ефективно використовувати інструменти місцевої демократії!  Тим паче, коли громада має першу в Україні таку шалену ресурсну базу!

 В ході заходу учасники прийняли рішення про створення відповідної робочої групи щодо корегування Статуту територіальної громади, обговорили важливість питання самоорганізації мешканців та узгодили подальший графік співпраці.

#IRF 

 #EU4USociety

#ПрямуємоРазом

#MovingForwardTogether.

Захід проведено ГО «Громадська ініціатива Луганщини» в рамках проєкту «Дієва демократія на рівні територіальних громад Луганщини» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного Фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проєкту EU4USociety. Матеріал відображає позицію авторів і не обов’язково відображає позицію Міжнародного фонду «Відродження» та Європейського Союзу.

Жов 21

Відкритий тендер з постачання послуг синхронного перекладу

Громадська Організація «Кримськотатарський Ресурсний Центр» в рамках реалізації Угоди про реалізацію проекту №SG53738 «Посилення інституційної спроможності Кримськотатарського Ресурсного Центру» між МФ «Відродження» та ГО «Кримськотатарський Ресурсний Центр», оголошує відкритий тендер на постачання послуги.

Дата оголошення про тендер: 12 жовтня 2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 26 жовтня 2021 р.

Предметом тендеру є постачання послуги, а саме:

 1. Синхронний переклад під час онлайн сайд-івентів, присвячених моніторингу екосистем Криму

Вимоги до виконавців

Для участі в тендері необхідно подати наступні документи:

 1. Заповнена тендерна пропозиція; (додається)
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 4. Витяг із єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців з зазначенням видів діяльності (для ФОП 3 група);
 5. Лист про відповідність (додається).

Критерії відбору постачальника послуги:

 1. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою ctrc@ctrcenter.org  до 22 жовтня 2021 року, або за тел.+38 067 343 74 54.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуги.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 27 жовтня 2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.

Жов 21

Відкритий тендер на постачання послуг з організації онлайн сайд-івентів

Громадська Організація «Кримськотатарський Ресурсний Центр» в рамках реалізації Угоди про реалізацію проекту №SG53738 «Посилення інституційної спроможності Кримськотатарського Ресурсного Центру» між МФ «Відродження» та ГО «Кримськотатарський Ресурсний Центр», оголошує відкритий тендер на постачання послуги.

Дата оголошення про тендер: 12 жовтня 2021 р.

Термін подання тендерних пропозицій: до 26 жовтня 2021 р.

Предметом тендеру є постачання послуги, а саме:

 1. Організація онлайн сайд-івентів, присвячених моніторингу екосистем Криму

Вимоги до виконавців

Для участі в тендері необхідно подати наступні документи:

 1. Заповнена тендерна пропозиція; (додається)
 2. Копія документу, що підтверджує державну реєстрацію;
 3. Копія документу, що підтверджує податковий статус;
 4. Витяг із єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб підприємців з зазначенням видів діяльності (для ФОП 3 група);
 5. Лист про відповідність (додається).

Критерії відбору постачальника послуги:

 1. Прийнятна ціна, умови оплати та умови надання послуг.

Тендерні процедури

Запитання щодо тендеру можна надсилати в електронному вигляді за ел. адресою ctrc@ctrcenter.org  до 22 жовтня 2021 року, або за тел.+38 067 343 74 54.

До участі у відборі тендерних пропозицій допускаються тендерні пропозиції, які повністю відповідають умовам цього тендерного оголошення.

Тендерні пропозиції, мають бути чинними та не підлягатимуть внесенню змін з боку учасників тендеру, що їх подали, до повного завершення надання послуги.

Визначення переможця тендеру, відбудеться шляхом розгляду та перевірки наданих пропозицій на відповідність умовам конкурсу, викладеним у тендерній документації. Перевага буде надана постачальнику, пропозиція якого відповідатиме зазначеним в тендерному оголошенні критеріям та пропонуватиме найнижчу ціну.

Результати тендеру будуть повідомлені організатором учасникам тендеру шляхом надсилання відповідних повідомлень електронною поштою протягом не більше ніж трьох робочих днів з дати прийняття рішення про визначення переможців. Дата засідання тендерного комітету для розгляду заявок та прийняття рішення має відбутися не пізніше 27 жовтня 2021 року.

Додаткові застереження

Учасник цієї загальної процедури приймає до уваги та погоджується з тим, що організатор тендеру залишає за собою право вимагати від учасника тендеру додаткові документи та/або інформацію, що підтверджують відповідність окремих положень документів вимогам та умовам цього тендерного оголошення.

Учасник цієї загальної процедури (відкритого тендеру) надсилаючи документи для участі у загальній процедурі (відкритому тендері) за цим тендерним оголошенням підтверджує своє розуміння та згоду з тим, що організатор тендеру може відхилити його тендерну пропозицію у випадку, якщо пропозиції інших учасників міститимуть більш вигідні умови, та що організатор тендеру не обмежений у прийнятті будь-якої іншої пропозиції з більш вигідними для нього умовами.