В Криму стартував проект «Навчання соціальним медіа молодих активістів, що презентують локальні громади Криму»

Social1-го жовтня 2013 в Криму стартував проект «Навчання соціальним  медіа молодих активістів, що презентують локальні громади Криму», який реалізує громадська організація “Українське молодіжне об’єднання виборців». Проект здійснюється за підтримки Посольства США в Україні. Погляди організаторів та учасників проекту не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Метою проекту є навчання молодих  громадських лідерів Криму базовим навичкам праці з громадськістю та владою через інструменти соціальних медіа. А також сприяння розвитку незалежних від влади демократичних ЗМІ в Криму шляхом створення альтернативного громадського медіа контенту та збільшення додаткових, альтернативних джерел інформації та громадських матеріалів у  кримському медіа просторі.

У ході проекту 100 молодих громадських діячів  АР Крим та м. Севастополь, за допомогою практичних семінарів, отримають навички взаємодії з громадськістю та ЗМІ за допомогою новітніх медіа. Також, ході проекту буде створений web-ресурс  присвяченому діяльності молодих кримських активістів, представників демократичного руху, який буде також виповняти функцію агрегатора їх унікального контенту. Всі матеріали, розміщений на WEB-ресурсі, будуть знаходиться у відкритому доступі. І усі ЗМІ, організацій, та громадськість Криму і України зможуть ними користуватися.

Актуальність проекту обумовлена потребою кримського суспільства в отриманні об’єктивної та різнопланової інформації з боку локальних ЗМІ, які на сьогоднішній день не можуть задовольняти в повній мірі громадськість регіону.

Проект передбачає проведення навчальних семінарів по соціальним медіа та створення демократичного руху, який  надасть можливість кримському суспільству  мати додаткові джерела незалежної та об’єктивної  інформації  (у вигляді цифрового контенту – інформації з блогів, форумів, соціальних мереж, тощо),  а також допоможе місцевим громадам (насамперед етнічним та сільським) у підготовці молодих політичних та громадських лідерів нової демократичної формації.

Проект спрямований на підвищення рівня демократичної освіти молоді, створення умов для спілкування з громадськістю та впливу на владу за допомогою сучасних інструментів соціальних медіа. Даний проект зможе привернути увагу громадськості до проблем життя місцевих громад Криму та позитивно вплине на процес формування нового покоління політичних лідерів та громадських діячів  в Криму, кримського громадянського суспільства взагалі.

Проект буде навчати молодих політичних та громадських лідерів Криму як створити і зробити соціальний медіа-контент з використанням нових медіа, який буде зосереджено на питаннях, які торкаються щоденного життя мешканців Криму. Навчання буде надавати навички про те, як скористатися сучасними  соціальними засобами масової інформації з метою стимулювання позитивних соціальних змін в Криму, шляхом створення плюралістичного та альтернативного громадського медіа контенту.

Більш детальна інформація за телефоном 099 014 31 28 або за адресою acuvmail@gmail.com.

 

Напишіть відгук