Ресурси

Брошура – посібник для молоді “Твої права – не бійся діяти“. Завантажити за посиланням: Брошура

Брошура: «Асоціація ЄС – УКРАЇНА: що це дасть Вам».  Завантажити за посиланням: Угода

Текст Угоди про асоціацію України з ЄС. Завантажити за посиланням: Брошура

Представництво Європейського Союзу в Україні в честь 20-ліття співпраці по формуванню відносин опублікувало ювілейну брошуру “Представництво ЄС в Україні: 20 років разом”.

Брошура “Представництво ЄС в Україні: 20 років разом” Завантажити за посиланням: Брошура

Зміст даної брошури зосереджений на тому, як саме реалізуються відносини ЄС–Україна, чого досягли обидві сторони за останні 20 років і що можливо досягти у перспективі.

Брошура також містить базову інформацію про Європейський Союз та його політичні, економічні та культурні відносини з Україною. У брошурі пояснюється діяльність Представництва ЄС, стан торгівлі з Україною, надається опис переговорного процесу щодо Угоди про асоціацію , яка є нині головним пунктом у спільному порядку денному ЄС та України. Також читач має змогу ознайомитися з різними формами фінансової допомоги ЄС Україні (сфери правосуддя, ядерної безпеки, транспорту тощо).
Дана брошура може стати незамінним джерелом інформації для тих, хто бажає дізнатися про усі вектори співпраці між ЄС та Україною, отримати доступ до основних фактів, дат, цифр у формі графіків та таблиць.

Напишіть відгук