Проекти

 

Social 1-го жовтня 2013 в Криму стартував проект «Навчання соціальним  медіа молодих активістів, що презентують локальні громади Криму», який реалізує громадська організація «Всекримське об’єднання виборців за громадянський мир та міжнаціональну злагоду». Проект здійснюється за підтримки Посольства США в Україні. Погляди організаторів та учасників проекту не обов’язково збігаються з офіційною позицією уряду США.

Метою проекту є навчання молодих  громадських лідерів Криму базовим навичкам праці з громадськістю та владою через інструменти соціальних медіа. А також сприяння розвитку незалежних від влади демократичних ЗМІ в Криму шляхом створення альтернативного громадського медіа контенту та збільшення додаткових, альтернативних джерел інформації та громадських матеріалів у  кримському медіа просторі.

У ході проекту 100 молодих громадських діячів  АР Крим та м. Севастополь, за допомогою практичних семінарів, отримають навички взаємодії з громадськістю та ЗМІ за допомогою новітніх медіа. Також, ході проекту буде створений web-ресурс  присвяченому діяльності молодих кримських активістів, представників демократичного руху, який буде також виповняти функцію агрегатора їх унікального контенту. Всі матеріали, розміщений на WEB-ресурсі, будуть знаходиться у відкритому доступі. І усі ЗМІ, організацій, та громадськість Криму і України зможуть ними користуватися.

Актуальність проекту обумовлена потребою кримського суспільства в отриманні об’єктивної та різнопланової інформації з боку локальних ЗМІ, які на сьогоднішній день не можуть задовольняти в повній мірі громадськість регіону.

Проект передбачає проведення навчальних семінарів по соціальним медіа та створення демократичного руху, який  надасть можливість кримському суспільству  мати додаткові джерела незалежної та об’єктивної  інформації  (у вигляді цифрового контенту – інформації з блогів, форумів, соціальних мереж, тощо),  а також допоможе місцевим громадам (насамперед етнічним та сільським) у підготовці молодих політичних та громадських лідерів нової демократичної формації.

Проект спрямований на підвищення рівня демократичної освіти молоді, створення умов для спілкування з громадськістю та впливу на владу за допомогою сучасних інструментів соціальних медіа. Даний проект зможе привернути увагу громадськості до проблем життя місцевих громад Криму та позитивно вплине на процес формування нового покоління політичних лідерів та громадських діячів  в Криму, кримського громадянського суспільства взагалі.

Проект буде навчати молодих політичних та громадських лідерів Криму як створити і зробити соціальний медіа-контент з використанням нових медіа, який буде зосереджено на питаннях, які торкаються щоденного життя мешканців Криму. Навчання буде надавати навички про те, як скористатися сучасними  соціальними засобами масової інформації з метою стимулювання позитивних соціальних змін в Криму, шляхом створення плюралістичного та альтернативного громадського медіа контенту.

Цей проект був успішно закінчений у квітні 2014 року

 

comissao-europeia (1)1-го жовтня 2012 в Криму стартував проект «Навчання кримської молоді навичкам використання демократичних механізмів для захисту власних прав», який реалізує громадська організація «Всекримське об’єднання виборців за громадянський мир та міжнаціональну злагоду» який фінансується  Європейським  Союзом. Проект підтримується представництвом ЄС в Україні. 

Метою проекту є сприяння розвитку демократичного світогляду кримської молоді, формуванню у молоді Криму інтересу до демократичних стандартів шляхом надання їй інформації щодо можливостей використання демократичних механізмів для захисту прав людини і формування поваги до демократичних цінностей.

Сторінка Facebook проекту “Навчання кримської молоді навичкам використання демократичних механізмів для захисту власних прав”

В рамках реалізації проекту передбачені наступні заходи:

 • проведення соціологічного опитування для оцінки обізнаності молоді Криму про демократичні стандарти та свої права;
 • організація широкої інформаційної кампанії в засобах масової інформації Криму для залучення уваги громадськості до питань правової освіченості молоді;
 • проведення тренінгів та семінарів з питань захисту прав людини для студентів і викладачів кримських навчальних закладів;
 • проведення конкурсу творчих робіт серед кримських студентів на тему демократичного розвитку та історії становлення громадянського суспільства.

Проект був успішно закінчений у вересні 2013 року
Представництво Європейської Комісії в Україні було відкрито у вересні 1993 року. Представництво в Україні є одним з понад 130 представництв Європейського Союзу в світі. З 1 грудня 2009 року після набуття чинності Лісабонського договору, Представництво Європейської Комісії перетворилося на Представництво Європейського Союзу в Україні. Представництво має статус дипломатичної місії та офіційно представляє Європейський Союз в Україні.

Головними завданнями в діяльності Представництва є:

 • сприяти політичним та економічним зв’язкам між Україною та Європейським Союзом шляхом підтримання ефективного діалогу з урядовими установами та підвищення поінформованості про Європейський Союз, його установах і програмах;
 • відстежувати впровадження Угоди про партнерство та співробітництво між Україною та ЄС;
 • інформувати громадськість України про розвиток Європейського Союзу, роз’яснювати та відстоювати окремі аспекти політики ЄС;
 • брати участь у впровадженні програм зовнішньої допомоги Європейського Союзу.

Більш докладно на сайті: http://eeas.europa.eu/delegations/ukraine/index_uk.htm.

Громадська організація «Всекримське об’єднання виборців за громадянський мир та міжнаціональну злагоду» має досвід у вирішенні деяких соціально значущих для Криму ініціатив:

 1. 2011р. Разом з Коаліцію громадських організацій Криму «Громадська ініціатива» створення 5 ОСББ у м. Сімферополь.
 2. 2010р. Разом з Коаліцію громадських організацій Криму «Громадська ініціатива» проведення семінару-тренінгу щодо порядку утворення ОСББ.
 3. 2008р. Проект: моніторинг соціальних проблем у кримських татар похилого віку та допомога в їх вирішенні в органах державної влади АР Крим. Волонтери: студенти кримських вузів. Місце реалізації проекту: м. Сімферополь.
 4. 2008р. Проект: спільні поїздки (всього 5) молоді (школярі, студенти) з ветеранами ВВВ по місцях бойових битв в Криму, з розповідями ветеранів про ВВВ. Місце реалізації проекту: АР Крим.